Daugiau apie dėžutes

Įvairios dėžutės – labai universalus sprendimas. Priklausomai nuo dydžio, į jas galite sudėti konditerinius gaminius (tortus, sausainius ir kt.), laiškus, smulkius, lengvai pasimetančius daiktus ar daugiau objektų – dėžių turinį laisvai pasirenkate patys.

Pakavimo dėžutės – pamirškite vargus pakuojant dovanas

Sulaukus švenčių tenka rūpintis dovanomis, kurias įprasta gražiai supakuoti. Pakavimo dėžutės – puiki alternatyva, norintiems greitai ir estetiškai paruošti dovaną. Mūsų įmonė gamina įvairių formų, universalias, kartonines pakuotes, kurias gali puošti jūsų pasirinkti paveikslėliai, įmonės logotipas, pavadinimas ar kitos atspausdintos detalės.

Pakuoti į dėžes patogu

Yra įvairių priežasčių, dėl kurių kartotinės pakavimo dėžutės yra puikus pasirinkimas:

 • sutaupote laiko – dėžės iškart yra paruoštos naudojimui – nereikia nieko klijuoti, tvirtinti, karpyti ar lankstyti;
 • apsauga – viduje esantys objektai nebus paveikti UV spindulių, drėgmės, aplinkos kvapų;
 • estetika – dėžutėse laikomi daiktai ar supakuotos dovanos atrodys tvarkingai be jokių papildomų pastangų;
 • patogu gabenti – tai ypač aktualu iš taško A į tašką B pervežantiems maisto produktus, kurie galėtų ištepti transporto priemonės saloną, drabužius ar pan.;
 • nebrangu – kartonas kainuoja nedaug, todėl mūsų teikiamos pakuotės prieinamos už patrauklią kainą. Be to, jeigu ruošiate dovaną, nereikės mokėti už pakavimo paslaugas – viską lengvai atliksite patys;
 • lengva dekoruoti – jeigu norisi papildomų dekoro elementų, pakuotes dovanoms galima lengvai papuošti kaspinais, įvynioti į blizgų popierių, ant jų galima piešti, klijuoti lipdukus;
 • saugote aplinką – kartoninė pakavimo dėžė yra lengvai perdirbamos, natūraliai suyra, todėl, nusprendus išmesti, būsite draugiški aplinkai.

Spauda ant dėžučių

Mūsų įmonė siūlo spaudos ant dėžučių paslaugą. Galima pasirinkti keturias pagrindines spalvas bei dvi spaudos rūšis: fleksografinę ir ofsetinę. Abu būdai yra maksimaliai kokybiški, užtikrina tikslų spalvų, pustonių atkūrimą. Pasirinkus spausdinti daugiau vienetų, kaina mažėja – tai ypač naudinga įmonėms, norinčioms įteikti dovanas verslo partneriams, ar maitinimo įstaigoms, teikiančioms maisto išsinešimo į namus paslaugą bei nori, kad jų logotipas žymėtų maisto pakavimo dėžutes.

Plačiau apie gamybos procesą

Mūsų įmonės produkcija atsiranda iš trijų gamybos linijų, kurių pagalba išgauname standartines kartono pakuotes, nestandartines pakavimo prekės bei įlaminuojame kartoną ofsetu. Gamybos procese yra naudojamas kelių rūšių kartonas: trisluoksnis, penkiasluoksnis ir mikro gofruotas. Klientams siūlome ne tik pakavimo prekes – galime pagaminti unikalius padėklus bei kitas, specialios paskirties, dėžes. Norėdami paįvairinti produktų spektrą, parduodame įvairaus pločio pergamentinį, vyniojamąjį, laikraštinį popierių, celofaną, dvisluoksnį kartoną.

Kartonas turi istoriją

Iš pirmo žvilgsnio, kartonas gali sudaryti nuobodžios ar pigios medžiagos įspūdį, tačiau tai – netiesa. Kartoninės dėžės turi savo istoriją, keletas įdomių faktų apie patį kartoną:

 • pirmoji, prekybai skirta, kartoninė dėžė buvo pagaminta 1817 m., Anglijoje;
 • jau XX a. pradžioje šį medžiaga buvo vertinama dėl išskirtinio lengvumo, praktiškumo, todėl palaipsniui pralenkė prekyboje populiarias, medines dėžes;
 • Paryžiuje yra kartoninių dėžučių muziejus, pavadinimu “Musée du Cartonnage”. Jame eksponuojamos dėžutės, kurios seniau buvo skirtos gabenti šilkaverpius drugius bei jų kiaušinėlius;
 • 2004-iais architektas iš Melburno suprojektavo gyvenamąjį namą, kurio pagrindas – kartoninės dėžės;
 • kartoninės prekės, skirtos maisto produktams, išpopuliarėjo 1900-iais, kai garsi amerikiečių kompanija jose įpakavo savo pusryčių dribsnius.

UAB „Ekologinė sfera“ – mūsų dėžutės turi išskirtinę istoriją, kurios pabaiga priklauso tik nuo jūsų. Kartoninės pakavimo prekės – praktiška, gražu ir įdomu!