Pakavimo dėžės

Ilgalaikiam sandėliavimui

Ilgalaikiam sandėliavimui, siuntoms, perkraustymui, dažniausiai pasirenkamos kartoninės pakavimo dėžės. Tai patogus būdas supakuoti reikiamus daiktus. Įprastai kartoninės dėžės gaminamos iš tvirto kartono, kuris užtikrina saugų daiktų laikymą: apsaugo nuo smūgių, spaudimo, vibracijos, drėgmės. Tai galutinis pakavimo elementas puikiai tinkantis tiek sandėliavimui, tiek transportavimui.

Tiek didelės, tiek mažesnės dėžutės gali būti panaudojamos įvairiais atvejais. Ekologiško kartono universalumas bei kitos ypatingos savybės suteikia neribotas gamybos galimybes. Todėl mes, UAB „Ekologinė sfera“ esame pasiruošę patenkinti įvairiausius klientų poreikius – nuo nestandartinio dydžio kartoninės dovanų dėžutės iki didžiulės dėžės Jūsų baldams ar kitiems dideliems daiktams.

  • Mikrogofrokartonas (E) yra 1,5-1,8 mm storio. Pakavimo dėžės, pagamintos iš tokio kartono, pasižymi estetiškesniu vaizdu. Jos skirtos mažesnių išmatavimų, nedidelio svorio gaminiams pakuoti. Tai gali būti dovanų, mažų siuntinių dėžutės.
  • Trisluoksnis gofrokartonas (B), kurio storis yra iki 3,2 mm, paprastai naudojamas pakuojant konditerijos gaminius. UAB „Ekologinė sfera“ gamina dėžutes tortams, šakočiams, sausainiams bei picoms. Specialūs kartono padengimo sluoksniai neriboja tiesioginio dėžučių santykio su maistu.
  • Trisluoksnis gofrokartonas (C) yra iki 4,5 mm storio. Iš jo gaminamos pakavimo prekės skirtos siuntiniams bei perkraustymui. Tai gali būti ne tik dėžės dideliems daiktams, baldų išklotinės, bet taip pat ir specialios pakavimo dėžutės avalynei bei tekstilei.

Siuntoms

Tinkamas, kokybiškas siuntos pakavimas – tai vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių efektyvų siuntų pristatymą. Šios siuntų produkcijos prekės užtikrina, kad siuntos turinys bus patvariai supakuotas, apsaugotas nuo išorės veiksnių bei kitų galimų pažeidimų transportavimo metu.

Siuntiniams siųsti geriausiai tinka tvirto trisluoksnio gofrokartono pakuotės, kurios skirtos saugiam prekių, siuntų siuntimui bei ilgalaikiam sandėliavimui. Tokios pakavimo dėžės plačiai naudojamos logistikoje – paštuose, sandėliuose, pervežant krovinius.

Perkraustymui

Šios pakuotės – puikus sprendimas kraustantis. Tinkamo dydžio kartoninė dėžė gali apsaugoti Jūsų vertingus daiktus nuo dūžių, lūžių bei kitokių pažeidimų. Kad ir kokius daiktus pakuotumėte, geriausiai tiks kuo kokybiškesnės, kietesnio bei storesnio kartono dėžės.

Perkraustymui tinkamiausios 3 arba 5 sluoksnių gofrokartono pakavimo dėžutės. 3 sluoksnių kartono dėžės dažniausiai naudojamos mažiau pažeidžiamiems, lengviems daiktams pakuoti. Tuo tarpu, pakavimui skirtos prekės iš 5 sluoksnių gofrokartono geriausiai pasitarnauja tuomet, kai reikalingas maksimalus tvirtumas – pakuojant knygas, foto albumus, indus ir kitus lengvai pažeidžiamus daiktus.

Į ką atsižvelgti renkantis dėžę?

Nepaisant to, kad iš skirtingo kartono pagamintos pakavimo dėžutės tinka skirtingų daiktų laikymui arba gabenimui, norint išsirinkti tinkamą variantą, svarbu atsižvelgti į įvairius aspektus. Vienas iš jų – atsparumas trūkimui. Nuo šio aspekto priklauso, kaip lengvai arba sunkiai gali sutrūkinėti dėžė. Kiti, ne mažiau svarbūs, aspektai – atsparumas pradūrimui bei išilginiam gniuždymui. Kuo storesnis kartono sluoksnis yra naudojamas, tuo didesnis atsparumas įvairiems aplinkos poveikiams yra pasiekiamas.

Pagal minėtą atsparumą gofruoto kartono gaminiai yra skirstomi į įvairias klases, kurias apibrėžia 55.468 DIN standartas. Šis standartas pasižymi paprastumu ir yra dažnai naudojamas norint apibrėžti elektronikos komponentus, organizavimo metodus, tvirtinimo ar tokius elementus, kuriems nėra numatytas ISO standartas arba jų nereikia standartizuoti.

 

Mes siekiame, kad gaminamos pakavimo dėžės pakavimo dėžutės atitiktų Jūsų lūkesčius. Todėl prekiaujama ne tik standartinėmis dėžėmis, bet taip pat ir specialiomis dėžėmis avalynei bei tekstilei.