Dėžutės

Dėžutės – patogesniam produkcijos pakavimui

Dažnu klausimu tampa tai, kaip tinkamai supakuoti įvairią produkciją, ir dėžutės visada gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Jos puikiai tinka ir labai smulkiems, ir stambesniems daiktams, tad jų pritaikymas yra tikrai didelis. Toks pasirinkimas yra itin populiarus tada, kai tam tikros prekės yra siunčiamos paštu ar per kurjerį – šiuo metu prekyboje galima rasti įvairių dydžių kartoninių dėžių, tad galėsite nuspręsti, kokios jos gali būti palankiausia pasirinkimo galimybe.

Dėžutės geriausia kaina

Kartonines dėžes šiandien siūlo iš tiesų nemažai bendrovių, prekiaujančių pakavimo medžiagomis. Taigi, visada galima rasti tokią kompaniją, kurios siūlomos pakavimo medžiagos kainuotų pigiau nei kitur. Kainų palyginimas šiandien tikrai nėra sudėtingas, nes paprasčiausiai galima  apsilankyti internetinėse svetainėse, kuriose yra siūloma tokia produkcija. Tam jums tikrai neprireiks nei daug laiko, nei didelių pastangų, ir šios produkcijos galėsite užsisakyti iš tiesų palankia kaina.

Dėžutės

Rinkitės įvairių dydžių dėžes

Dauguma pardavėjų leidžia rinktis ir gana nedidelį dėžių kiekį, tad neišleisdami daug pinigų galite įsigyti įvairių skirtingų dydžių dėžių. Mažesnės dėžutės pravers tada, kai reikės pakuoti gana smulkius daiktus, o didesnės pasiteisins tada, kai reikės supakuoti stambesnes siuntas. Palanku yra tai, kad kartoninės dėžės patalpose neužima daug vietos, nes jos paprastai būna nesulankstytos.

Užtikrinkite dar didesnį siuntų saugumą

Visada rūpinamasi tuo, kad siuntos saugiai pasiektų gavėją, tad kartais vien tik dėžės nepakanka. Taip pat galite naudoti lipnią juostą (puikiu pasirinkimu bus reklaminė juosta su jūsų įmonės pavadinimu ir logotipu), o į dėžių vidų rekomenduojama įdėti burbulinės plėvelės, oro pagalvėlių ar kitų paminkštinančių produktų. Tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad ir dužūs produktai saugiai pasieks gavėją, tad jums dėl to nerimauti neteks.

Dėžės tinka ir dovanų pakavimui

Turbūt sutiksite, kad supakuoti „netaisyklingos“ formos daiktus gali būti gana keblu, todėl  dėžutės gali palengvinti pakavimo procesą. Jums tereikės sudėti į dėžę daiktus, kuriuos planuojate dovanoti, ir įvynioti į dovanų popierių. Tai truks kur kas trumpiau, o paruošta dovana atrodys dar estetiškiau!