Dėžutės dovanoms

Dovanų pakavimas

Gimtadieniai, Šv. Kalėdos ir kitos reikšmingos šventės, tai laikas, kai prireikia gražios dėžutės dovanoms pakuoti. UAB „Ekologinė sfera“ gali Jums pasiūlyti įvairių formų, įvairaus konstrukcinio sudėtingumo prekes su keturių spalvų fleksografine arba ofsetine spauda.

dezutes dovanoms

Dėžutės dovanoms – tai daugiau nei įpakavimas. Nesvarbu ar dovana, kurią dovanojate didelė ar maža – mes pasiūlysime tokias dėžutes, kuriuose Jūsų dovana atrodys gražiausiai.

Visoms dovanoms reikia dėžutės

Dovana ne dovana, jei ji neįpakuota, neįvyniota į dailų čežantį popierių ar neįdėta į tvarkingą dėžutę. Koks džiaugsmas draskyti margaspalvį pakavimo popierių! Koks malonumas užlieja atveriant dėžutės dangtį ir pažvelgiant vidun… pagaliau sužinote, ką gavote dovanų. Juk tai kur kas įdomiau, nei gauti dovaną tiesiai į rankas, be jokios paslapties ar subtilumo.

Net jei dovanojate tortą, didžiulį šakotį ar pačių keptus sausainius, jie neatrodys taip patraukliai kaip galėtų be išskirtinės dėžės dovanoms. Įvairių dydžių ir formų dėžės konditerijai gali talpinti nuo 0,5 iki 3,5 kilogramų sausainių, sunkiasvorį 4 kilogramų tortą arba 35,45,60 centimetrų aukščio šakotį.

Gaminame

  • Standartines gofruoto kartono prekes
  • Lygaus kartono pakuotes
  • Kašeriuoto kartono prekes
  • Sudėtingų formų kartono konstrukcijas

Visos mūsų gaminamos dėžutės dovanoms draugiškos aplinkai žmogui. Natūrali kartono spalva yra ruda, bet jis taip pat gali būti dažomas kitomis spalvomis. Nuo pasirinktos kartono spalvos priklauso pakuotės kaina. Išoriniai kartono sluoksniai suteikia ypatingų savybių kartonui. Jis tampa atsparesnis drėgmei, šalčiui ar tiesioginiam kontaktui su maistu.

Katoninės prekės storis bei svoris priklauso nuo to, iš kelių sluoksnių gofruoto kartono gaminys sukurtas. Jei dovana lengvai, dėžutė bus mažai judinama – rekomenduojame plonesnes medžiagas. Tai ekologiškas dovanų pakavimas, nes naudojamas kartonas – tai perdirbtos atliekos. Dažniausiai dėžutės dovanoms gaminamos iš presuoto knyginio kartono, mikrogofros arba tvirto kartono. Dovanų pakuotės padės dovanas laikyti ne tik saugiai, bet ir stilingai.

Individualūs užsakymai

Turima ilgametė patirtis, technologinis pasirengimas leidžia išpildyti net ir įnoringiausių klientų norus. Jei norite išskirtinės dovanų pakuotės, pasidalinkite su mumis savo idėjomis ir mes paversime jas realybe. Pagal Jūsų pageidavimus kartu sukursime išskirtinės dėžutės dovanoms projektą: Jūsų pasirinktos spalvos, tekstūros, medžiagos, formos dėžutė su Jūsų logotipu ar norimu tekstu. Taip dovanosite ne tik dėžutę, bet ir dalelę savęs.

Kaip išsirinkti dovanų dėžutę?

Jeigu norite maloniai nustebinti artimą žmogų ar verslo partnerį, verta kruopščiai apgalvoti, kokia dėžutė labiausiai tinka numatytai dovanai pakuoti. Svarbu atsižvelgti į dėžutės dovanoms dydį, nes per didelė arba per maža pakuotė gali sugadinti net nuostabiausios dovanos sukeliamą įspūdį. Be to, verta įvertinti, kokia proga yra dovanojamas tam tikras daiktas. Juk naujametinė dovana vasara dvelkiančiame maišelyje gali atrodyti per daug keistai. Dar vienas aspektas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – žmogaus, kuriam dovana įteikiama, asmenybė bei ryšys su Jumis. Verslo partneriams ar vyresnio amžiaus žmonėms tinkamesnės solidžios, ramių spalvų bei elegantiškos dovanų pakuotės. Tuo tarpu artimiems draugams ar vaikams daugiau teigiamų emocijų gali sukelti ryškių spalvų ir įdomaus dizaino pakuotė.