Dėžučių gamyba

Dėžutės yra reikalingos dovanų pakavimui

Dėžutės yra reikalingos dovanų pakavimui, daiktų laikymui, maisto transportavimui ir kt. Atsižvelgdami į klientų poreikius, užsiimame kartoninių dėžučių gamyba. Ši medžiaga yra lengva, pakankamai tvari, draugiška aplinkai – mūsų įmonė su ja dirba daugiau nei 15 metų. Kokybiškas gamybos etapų išpildymas užtikrina estetišką produkto išvaizdą, o jų kaina – prieinama kiekvienam klientui.

Gaminamos įvairios dėžutės

Mūsų įmonėje vykdoma tiek standartinių, tiek neįprastų formų ar sudėtingų konstrukcijų dėžučių gamyba. Šiuo metu veikia trys gamybos linijos, todėl galite įsigyti ne tik mažesnės talpos dėžutes, bet ir didesnes, sloterines, baldines išklotines dėžes, bei kitus kartoninius gaminius. Dėžučių gamyboje naudojame trisluoksnį, penkiasluoksnį, mikro gofruotą kartoną – nežinantiems, kokią rūšį pasirinkti, paaiškinsime esminius medžiagų skirtumus bei padėsime priimti geriausią sprendimą.

Norintiems išskirtinių dėžučių, siūlome papildomą paslaugą – keturių spalvų ofsetinę arba fleksografinę spaudą. Gaminio paviršių pažymėsite logotipu, įmonės pavadinimu ar papuošite pasirinktu paveikslėliu.