Dėžučių gamyba

Dėžutės yra reikalingos dovanų pakavimui

Dėžutės yra reikalingos dovanų pakavimui, daiktų laikymui, maisto transportavimui ir kt. Atsižvelgdami į klientų poreikius, užsiimame kartoninių dėžučių gamyba. Ši medžiaga yra lengva, pakankamai tvari, draugiška aplinkai – mūsų įmonė su ja dirba daugiau nei 15 metų. Kokybiškas gamybos etapų išpildymas užtikrina estetišką produkto išvaizdą, o jų kaina – prieinama kiekvienam klientui.

Gaminamos įvairios dėžutės

Mūsų įmonėje vykdoma tiek standartinių, tiek neįprastų formų ar sudėtingų konstrukcijų dėžučių gamyba. Šiuo metu veikia trys gamybos linijos, todėl galite įsigyti ne tik mažesnės talpos dėžutes, bet ir didesnes, sloterines, baldines išklotines dėžes, bei kitus kartoninius gaminius. Dėžučių gamyboje naudojame trisluoksnį, penkiasluoksnį, mikro gofruotą kartoną – nežinantiems, kokią rūšį pasirinkti, paaiškinsime esminius medžiagų skirtumus bei padėsime priimti geriausią sprendimą.

Norintiems išskirtinių dėžučių, siūlome papildomą paslaugą – keturių spalvų ofsetinę arba fleksografinę spaudą. Gaminio paviršių pažymėsite logotipu, įmonės pavadinimu ar papuošite pasirinktu paveikslėliu.

Gamybos pradžia – atsitiktinumas

Retas žino, kaip prasidėjo kartoninių dėžučių gamyba. Nors pirmoji, prekybai skirta, lygaus kartono dėžė buvo pagaminta XIX a. pradžioje, Anglijoje (tam reikėjo daugybės žmogiškųjų išteklių), dabartinės, sulankstomos, dėžės prototipas buvo sukurtas keliasdešimt metų vėliau, visai netyčia…

Škotų kilmės išradėjas spaustuvėje ruošė maišelius sėkloms, pabaigoje perbraukdamas juos liniuote – taip maišeliai buvo išlyginami. Šio proceso metu, liniuotė prapjovė vieno iš maišelio kraštus – pastebėta, kad specialius kelių kraštų iškirpimas, gali būti pritaikytas gamyboje – dėžės išsilankstytų į plokščią kartono lakštą, kurį būtų lengva transportuoti ir sandėliuoti. Nuo šios akimirkos dėžių gamyboje pasikeitė iš esmės – tai lėmę platų produkto panaudojimą prekyboje.

Įdomi ir gofruoto kartono istorija. Nors dabar iš jo įprasta gaminti dėžes, ilgą laiką ši medžiaga buvo naudojama tik aukštoms skrybėlėms sutvirtinti – jų viduje buvo klojamas gofruoto kartono sluoksnis. Pirmoji gofruoto kartono dėžė buvo gaminta 1895-iais, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Praėjus vos penkeriems metams, kartoninių dėžučių bei dėžių gamyba išaugo masiškai ir išstūmė iki tol prekyboje populiarias, medines, dėžes.

Šiandien gamybos procesų specifika yra sparčiai pažengusi. Panaudotą kartoną galima perdirbti – nauji technologiniai procesai stengiasi ne tik sukurti klientui naudingą produktą, bet ir saugoti gamtą. Kartoninių dėžučių gamyba turi savo istoriją, kurią nuo šiol prisiminsite įsigiję mūsų produktą!

Modernūs gamybos procesai

Aukštos kokybės kartoninių dėžučių gamyba – daug kruopštumo ir atsakingumo reikalaujantis procesas. Kaip buvo minėta aukščiau, šiuo metu dėžės yra gaminamos pasinaudojant modernia bei efektyviai veikiančia įranga, su kuria nesunku išgauti norimas gaminių formas bei pritaikyti juos skirtingoms reikmėms. Dėžės gali būti gaminamos be arba su kirtimo peiliais.

Jeigu kirtimo peiliai nėra naudojami, dažnai pasitelkiamos modernios staklės. Su tokia įranga išgaunama norima dėžės išklotinė, kuri yra naudojama transportavimo arba kitos rūšies dėžėms. Kirtimo peiliai pasitelkiami tuomet, kai norima išgauti individualias bei nestandartines dėžių formas. Pastarasis gamybos būdas iš meistro reikalauja nemažai patirties ir žinių. Taip pat tam tikro išmatavimo peilius galima naudoti tik jiems pritaikytų dėžučių gamyboje.


UAB „Ekologinė sfera“ – tik aukščiausios kokybės dėžučių gamyba už prieinamą kainą.