Kartoninės Dėžės

Nuo pat 1999-ųjų tiekiame tik aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas. Pagrindinė mūsų veiklos sritis – įvairios paskirties, dydžio, formos kartoninės dėžės ir dėžutės. Tai kartono gaminiai, gofruoto kartono tara, pakuotės. Ilgametė patirtis šioje sferoje suteikia galimybę savo klientams pasiūlyti įvairios paskirties, įvairaus konstrukcinio sudėtingumo dėžutes su keturių spalvų fleksografine ar ofsetine spauda.

3 kartoninių dėžučių gamybos linijos:

  1. Standartinio kartono pakuotės (sloterinės dėžės, baldinės išklotinės, taip pat kampai, grotelės ir pertvaros).
  2. Nestandartinių dėžučių gamyba (dėžutės šakočiams, pyragams arba tortams, sausainiams, įvairių dydžių padėkliukai tortams bei specialios paskirties dėžutės).
  3. Laminuoto kartono ofsetu gamyba (dėžutės laminuotos ofsetu).

Pagrindinė medžiaga – ekologiškas kartonas

Kartoninės dėžutės gaminamos iš trisluoksnio, penkiasluoksnio bei mikro gofruoto kartono. Mes taip pat prekiaujame 1 ar 1,5 metro pločio dvisluoksnio kartono ritiniais, pergamentiniu popieriumi, vyniojamu popieriumi, celofanu, laikraštiniu popieriumi.

Kartonas, naudojamas dėžučių gamybai, yra ekologiškas – draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai perdirbtos atliekos. Gamyboje dažniausiai naudojamas presuotas knyginis kartonas, mikrogrofos arba itin tvirtas kartonas. Ekologiškos kartoninės dėžutės gali pasipuošti natūralia, ruda kartono spalva, kuri atrodo itin stilingai, arba būti dažomos, dengiamos įvairiais sluoksniais. Tokie sluoksniai lemia kartoninės dėžės atsparumą drėgmei, šalčiui bei turi įtakos tiesioginiam kontaktui su maistu.

Naudojimo būdai

Didelės dėžės iš kartono ar tiesiog mažos kartoninės dėžutės gali būti naudojamos įvairiais atvejais. Ekologiško kartono universalumas suteikia neribotas gamybos galimybes, išplečia panaudojimo būdų skaičių.

Kraustymasis

Įvairių formų, didelės kartoninės dėžės – puikus sprendimas kraustantis iš vienos vietos į kitą. Kartoninės perkraustymo dėžės apsaugo Jūsų daiktus nuo smūgių, vibracijos, drėgmės, suspaudimo. Jos naudojamos kaip galutinis pakavimo elementas. Puikiai tinka tiek sandėliavimui, tiek transportavimui. Tai ne tik dėžės dideliems daiktams, bet taip pat ir specialios dėžutės tekstilei, avalynei.

Maistas

UAB „Ekologinė sfera“ be standartinių kartoninių dėžių taip pat gamina nestandartines įvairių dydžių dėžutes konditerijos gaminiams – tortams, šakočiams ir picoms. Specialūs dėžutės padengimo sluoksniai neriboja tiesioginio kartono santykiu su maistu, o jis būdamas tokios pakavimo prekės viduje nepraranda šviežumo bei ypatingų skonio savybių.

Dovanos

Gimtadienis? Kalėdos? Norite nustebinti artimą žmogų malonia staigmena? Kartoninės dėžutės dovanoms pakuoti – puikus sprendimas. Taip Jūsų dovana įgauna unikalaus nuoširdumo. Natūralios, ekologiškos medžiagos naudojamos dėžučių gamybai perduoda tik šiltas ir malonias emocijas dovanos gavėjui.

Interjero detalės

Iš aukštos kokybės kartono pagaminti pakavimo gaminiai gali pagyvinti kiekvieno kambario interjerą. Ši medžiaga pasižymi plačiomis perdirbimo galimybėmis, todėl ją nesunku transformuoti į originalius bei išskirtinius papuošimus ar kitus daiktus. Vienas interjero elementas, kuris gali būti pagamintas iš kartono, – įvairiais papuošimais bei dažais papuošti paveikslų rėmeliai. Tokiuose rėmeliuose įdomiai bei estetiškai atrodo skirtingi paveikslai, nuotraukos ar piešiniai.

Vaikų žaidimų elementai

Jeigu turite nenaudojamų, didelių kartoninių dėžių, jas rekomenduojame panaudoti vaikų žaidimų kambaryje. Kartoninės dėžutės nesunkiai gali būti pritaikytos dirbtinių namelių, į kuriuos telpa maži vaikai arba jų žaislai, gamybai. Tereikia kartone išpjauti langus, suklijuoti kelių dėžių kampus ir mėgautis neribotomis fantazijos galimybėmis.


Tiek kartoninės dėžės, tiek mažesnės kartoninės dėžutės – tai neribota erdvė Jūsų fantazijai. Jei persikraustymo dėžes galite kuo lengviausiai apklijuoti, pažymėti ar aprašinėti, siekdami atskirti kur kokie daiktai sudėti, tai įvairaus dydžio dovanų dėžutes galite puošti kaip tik geidžia širdis – piešinukais, dovanų popieriumi, kaspinėliais, iškarpomis bei kitais papuošimais.